Anasayfa Hakkımızda Servis Kutuları İstasyon Malzemeleri Servis Kutusu Parçaları Fittingsler iletişim

 

KLC Gaz, ilk olarak 1989 yılında Kılıçoğlu Makina adı altında kurulmuş ve doğalgaz kombi bağlantı ekipmanları üretmeye başlayarak sektörün devleriyle çalışma imkanı bulmuştur. Uzun yıllar boyunca Alarko Carrier, Termoteknik, Auer , Ariston gibi firmalara kombi bağlantı ekipmanları sağlamıştır. Kurumsallaşmış firmalar ile çalışmak , şirketin şuanki kalite ve kontrol disiplininin oluşmasında  etkili olmuştur.2006 yılında doğalgaz transfer ve dağıtım hatlarına kullanılmak üzere kendi markasıyla ilk üretimlerini yapmaya başlamıştır. Günümüzde yaklaşık 36 kalem ürün ile hizmet vermektedir.

 

Misyonumuz;

Doğalgaz ekipmanları pazarında lider bir firma olmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında ve doğru hizmetlerle cevap verebilmek.Çalışanlarımız için sürekli eğitim olanakları sağlayarak teknolojik gelişmelerin getirdiği gereksinimleri karşılamak ve toplam kalite anlayışımıza ulaşmak.

 

Vizyonumuz;

Doğalgaz ekipmanları alanında güvenilir ve kusursuz ürün ve hizmetler sunarak , müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ; insan ve çevre sağlığını güvence altına alarak doğalgaz ekipmanları alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmak.

İOSB.Mahallesi İpkas 7 B Blok No : 20-22 Başakşehir / İstanbul T. +90 212 549 90 31  E-Posta : klcgaz@klcgaz.com

Anasayfa

Copyright © 1996 - 2015 KLC GAZ , tüm hakları saklıdır.